Tworzenie stron internetowych - komu zlecić?

Gdzie znaleźć odpowiedniego fachowca? Komu zlecić daną pracę? Pytaj, szukaj, my pomożemy.
Agaton900

Tworzenie stron internetowych - komu zlecić?

Post autor: Agaton900 »

Jeżeli ktoś z Was będzie kiedyś szukał firmy, która wykonuje strony internetowe, to polecam firmę Codeideas. Bardzo doświadczona ekipa fachowców, którzy ogarniają tworzenie stron internetowych dla firm. Zrealizowali nam rewelacyjny projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszystko przebiegało gładko, dobry kontakt, konkretne rozmowy. :D

Okazało się że zajmują się także marketingiem internetowym, dlatego jak tylko zakończyło się projektowanie strony internetowej, to od razu ogarnęli nam reklamę oraz social media. My zajęliśmy się biznesmen a chłopaki zrobili nam porządną reklamę. Mamy dobrze ogarnięty CMS do zarządzania stroną, bogaty w treści blog oraz dobrze przygotowaną identyfikację wizualną. Zajęli się naszym hostingiem oraz pocztą. Dosłownie zajęli się wszystkim.

tlumacz w telefonie
dudleyaa

Re: Tworzenie stron internetowych - komu zlecić?

Post autor: dudleyaa »

Możecie czasem szukać ogłoszeń 18+ i nie znaleźć niczego ciekawego. Dla mnie to jednak nie jest tak dylematyczne, ja po prostu zerkam sobie tutaj https://eronika.pl/ i wiem, że mam to, czego potrzebuję. Może jednak i Wam się spodoba, kto wie? Jakie macie pomysły?
ODPOWIEDZ