Klinika Stomatologiczna Wejherowo

Gdzie znaleźć odpowiedniego fachowca? Komu zlecić daną pracę? Pytaj, szukaj, my pomożemy.
Zadowolony Pacjent

Klinika Stomatologiczna Wejherowo

Post autor: Zadowolony Pacjent »

Witajcie drodzy czytelnicy forum! Dzisiaj chciałem poruszyć nowy wątek, dotyczący plebiscytu Hipokrates 2022 i jego laureata w województwie pomorskim! II miejsce w tym jakże prestiżowym konkursie zajął gabinet stomatologiczny https://verdeclinic.pl/dentysta-wejherowo/, do którego uczęszczam od wielu lat.

Hipokrates to plebiscyt odbywający się rok do roku. Jest to medyczny plebiscyt, w którym udział biorą specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Dermatolodzy, kardiolodzy, lekarze rodzinni, pielęgniarki i oczywiście stomatolodzy oraz gabinety stomatologiczne. Bardzo się cieszę, że wyróżnienie trafiło do kliniki stomatologicznej, którą znam i w której przeprowadzam każde leczenie.

Dodatkowo warto podkreślić, że doktor Kinga Kołecka zajęła pierwsze miejsce w kategorii STOMATOLOG ROKU. Jest to fantastyczna wiadomość dla pacjentów!

Dlaczego ta klinika stomatologiczna została nagrodzona? Cóż musielibyście się wybrać na wizytę, żeby zobaczyć jak wygląda nowoczesny gabinet i sprzęt medyczny oraz w jaki sposób powinno traktować się pacjentów. Do tego samo leczenie nie ważne jak bardzo zaawansowane zawsze jest skuteczne! Jak widać ciężka praca się opłaca!

Jako pacjent przechodziłem przez większość zabiegów z oferty i muszę powiedzieć jedno: leczenie jest skuteczne i zrobione na lata! Żaden z moich problemów stomatologicznych nie wrócił, a odkąd zdecydowałem się na regularne wizyty (mniej więcej co pół roku) ubytków jest coraz mniej. Pani doktor Kinga zawsze powita pacjenta szerokim uśmiechem, ma pamięć do twarzy więc rozmowa z nią to czysta przyjemność!

Życzę wszystkim w Klinice wszystkiego co najlepsze i jak zawsze widzimy się niedługo! A Wam drodzy czytelnicy z czystym sumieniem polecam gabinet :)

Co więcej wiele informacji na tematy stomatologiczne można przeczytać na blogu prowadzonym przez klinikę.