Płyn do czyszczenia okularów

Tutaj publikujemy tematy, które nie mają związku z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Gizela-66
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 20:43

Płyn do czyszczenia okularów

Post autor: Gizela-66 »

Hej, czy macie jakieś sprawdzony płyn do czyszczenia szkieł okularowych, który przy okazji byłby pomocny zabezpieczeniu okularów przed parowaniem? Po woli zbliża się zima i moim największym problemem jest zmiana temperatury pomiędzy pomieszczeniem a temperaturą na zewnątrz. Okulary parują mi do tego stopnia, że nie widzę kompletnie nic! Niestety aktualnie nie mogę zdecydować się na szkła kontaktowe z przyczyn zdrowotnych. Pomóżcie!
majaa

Re: Płyn do czyszczenia okularów

Post autor: majaa »

A czy kojarzycie może firmę https://sklep.gog-eyewear.pl/produkty/s ... we,2,33787 ? Tak pytam, bo skoro jesteśmy przy tym temacie, to może mi doradzicie - czy warto byłoby tam kupić sportowe okularki? Szukam czegoś wygodne i solidnie wykonanego dla siebie. Czy warto postawić na ich produkty?
mytiuans

Re: Płyn do czyszczenia okularów

Post autor: mytiuans »

Jestem ciekawa, czy wiecie, co to znaczy kupować w sieci najróżniejszego rodzaju elementy, by potem nie żałować. Kobiety mają to do siebie, że czasem zbyt mocno sobie coś idealizują, przychodzi i okazuje się, że to nie to, czego szukały. Właśnie sprawdzam okulary online i mam nadzieję, że to będzie dobrym wyborem.
ODPOWIEDZ