mleko modyfikowane

Tutaj publikujemy tematy, które nie mają związku z pozostałymi kategoriami.
pulsa

mleko modyfikowane

Post autor: pulsa »

Jakie polecacie mleko modyfikowane dla 6 miesięcznego dziecka? Czy ktoś z was kupuje Bebilon? Gdzie najlepsza cena na to mleko? Zależy mi na kupowaniu stacjonarnie
tamika

Re: mleko modyfikowane

Post autor: tamika »

Bebilon to bardzo dobre mleko, też dla swojego dziecka kupuję, w DOZie są świetne ceny i zawsze mleko można kupić wtedy kiedy nam potrzebne, od ręki, jak kupujecie to mleko to warto tam zajrzeć

blachy aluminiowe katowice
cegielka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: cegielka »

My też jesteśmy na Bebilonie już od jakiegoś czasu, bardzo dobrze nam się sprawdza i jak się okazało w DOZie stacjonarnie wychodzi najtaniej więc kupuję właśnie u nich.
kalina

Re: mleko modyfikowane

Post autor: kalina »

Moja córa na Bebilonie zdrowo rośnie, ma wrażliwy brzuszek ale to mleko idealne dla niej, kupujemy właśnie w DOZie bo w sumie tam cena najbardziej atrakcyjna.
hannazZ

Re: mleko modyfikowane

Post autor: hannazZ »

Bebilon fajnie się sprawdza nawet dla dzieci o wrażliwych brzuszkach, też to przerabialiśmy. Kupujemy Bebilon w aptece DOZ-stacjonarnie nie znalazłam nigdzie indziej taniej.
margola

Re: mleko modyfikowane

Post autor: margola »

A czy sprawdzaliście oferty hellosmart.pl? Tak pytam, ponieważ wiem, że koleżanka tam właśnie kupowała mleka modyfikowane dla niemowląt i jest naprawdę zadowolona. Jej dziecko bardzo dobrze przybierało na wadze i też rosło zdrowo. Także według mnie warto się przyjrzeć ich ofercie.
ODPOWIEDZ