Jakie kosmetyki naturalne?

Tutaj publikujemy tematy, które nie mają związku z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Agnieszka-92
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 3:33

Jakie kosmetyki naturalne?

Post autor: Agnieszka-92 »

Cześć kochani, czy macie swoje ulubione kosmetyki naturalne i ekologiczne? Wśród moich koleżanek coraz więcej dziewczyn kupuje właśnie takie produkty i ja też się skusiłam. Zaczęłam od produktów do włosów, bo to w sumie z nimi mam największy problem i muszę wam przyznać, że różnicę zdecydowanie można zauważyć. Też stosujecie taką naturalną pielęgnację?
Awatar użytkownika
andżelika1971
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, 19:16

Re: Jakie kosmetyki naturalne?

Post autor: andżelika1971 »

U mnie na pierwszy ogień poszły naturalne kosmetyki do twarzy, bo moja cera była wrażliwa i niesamowicie sucha, a miałam wrażenie, że takie drogeryjne kremy jeszcze bardziej ją wysuszają. No i naturalna pielęgnacja okazała się strzałem w dziesiątkę, bo skórę mam nawilżoną i odżywioną jak nigdy. Zawsze wiedziałam, że jednak największa moc jest w naturze :P

klimatyzatory przenośne typu split
sam89

Re: Jakie kosmetyki naturalne?

Post autor: sam89 »

Najważniejsze jest to, aby poszczególne kosmetyki spełniały nasze oczekiwania. Ja długo szukałem czegoś odpowiedniego dla siebie i teraz znalazłem sklep Faceteria.pl. Jest ta dostępna niejedna świetna woda po goleniu, czy kosmetyki pielęgnacyjne najróżniejszego rodzaju.

cosmo oprawa
wronka

Re: Jakie kosmetyki naturalne?

Post autor: wronka »

A czy robiliście już jakieś zakupy w sklepie Facetaria.pl? Tak pytam, ponieważ zainteresowały mnie ich produkty pielęgnacyjne dla Panów. Właśnie chciałabym kilka rzeczy tam kupić dla mojego faceta, między innymi cążki do skórek solingen itd. Może podzielicie się opinią na ich temat??? Czy warto tam robić zakupy?
ODPOWIEDZ