Tania apteka

Daj innym znać, w jakich sklepach warto robić zakupy. Podpowiedz, gdzie znajdą potrzebne im artykuły.
Cindylou

Tania apteka

Post autor: Cindylou »

Polecicie jakąś dobrą i tanią aptekę? Gdzie kupujecie leki? Mam wrażenie, że ceny rosną z dnia na dzień. Szukam oszczędności gdzie się da, porównuję ceny, ale nie sposób wejść do każdej apteki i wszystko sprawdzic, więc bedę wdzięczna za Wasze spostrzeżenia w tej kwestii :)

uchwyty do telewizorów
antoa

Re: Tania apteka

Post autor: antoa »

ja już od dłuższego czasu kupuję w DOZ, wydaje mi się że ceny mają bardzo w porządku, nie zauwazyłam jakichś podwyżek. Cała moja rodzina w tej aptece kupuje i wszyscy zadowoleni
melanka

Re: Tania apteka

Post autor: melanka »

Zgadzam się. Ja tez od dawna kupuję właściwie tylko w aptekach dozu i moim zdaniem mają najlepsze ceny. A z dostępnością tez nigdy u nich problemów nie miałam
Lusiaa

Re: Tania apteka

Post autor: Lusiaa »

też się właśnie rozglądam za tańszą opcją, więc na pewno wybiorę się do DOZ skoro polecacie, akurat pare rzeczy w apteczce mi się kończy więc pora się przejśc i uzupełnić
mamela

Re: Tania apteka

Post autor: mamela »

Ja tez wszystkie swoje leki kupuję od dawna w dozie, mają najlepsze ceny ze wszystkich znanych mi aptek i chyba nigdy nie miałam problemów z dostępnością czegoś, zawsze w razie czego były identyczne zamienniki
julatka

Re: Tania apteka

Post autor: julatka »

DOZ chyba nie robi podwyżek cen jak to się dzieje teraz wszędzie, mnie to bardzo cieszy, bo mam leki w cenach jak dawniej co bardzo doceniam, bo teraz naprawdę wszystko jest drogie.
ODPOWIEDZ