Remont Czesław Moskal

Szukasz opinii na temat danej firmy? A może chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Śmiało, dołącz do nas!
Alana

Remont Czesław Moskal

Post autor: Alana »

Witam, mam pytanie, czy ktoś pracował w Remont Czesław Moskal ? Jakie są wasze opinie?
sprytna

Re: Remont Czesław Moskal

Post autor: sprytna »

Doskonale was rozumiem, że trudno jest wybrać poszczególne elementy wykończeniowe itd - bo wybór jest nie mały... Ale z drugiej strony też są poradniki, typu https://www.drutpol.com.pl/2023/03/plyt ... ze-piekna/ . I warto się z nimi zapoznać, ponieważ można się dowiedzieć jakie płytki są polecane?
dżaama

Re: Remont Czesław Moskal

Post autor: dżaama »

U mnie w tym względzie jest kilka problemów, ale jeśli już, to Wam powiem, że farby dulux do ścian mnie ciekawi i zastanawiam się, jak to ogólnie wygląda pod kątem budowania naszego własnego poczucia wartości. I na pewno jest też dla mnie ważne, co będzie dla nas fajne. Dajcie znać, jak to wygląda.
annoa

Re: Remont Czesław Moskal

Post autor: annoa »

Ja mam problem, bo nie wiem, jak mam skleić element, który komuś zepsułam. A mianowicie krzesło lekko pękło… Dlatego zastanawiam się po prostu jak naprawić pęknięty plastik . Nie znam się… Klej nie będzie za bardzo widoczny? Albo pianka? Co uważacie?
prostyc

Re: Remont Czesław Moskal

Post autor: prostyc »

W sumie każdy z nas ma swoje własne kroki i ja nie mogę się na nic konkretnie zdecydować, niemniej jednak olej do drewna do użytku wewnątrz muszę posiadać. Stąd po prostu rozważam konkretne działania i jeśli będę mogła, to sprawdzę sobie, co to może mi dać. Może poczekacie ze mną? Pomożecie mi ?
ODPOWIEDZ