Opinie Wakacje.pl S.A. Gdańsk

Szukasz opinii na temat danej firmy? A może chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Śmiało, dołącz do nas!
Sora

Opinie Wakacje.pl S.A. Gdańsk

Post autor: Sora »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
Żabka

Re: Opinie Wakacje.pl S.A. Gdańsk

Post autor: Żabka »

Niestety nie miałam okazji korzystać z oferty tej firmy, wakacje głównie rezerwuję sobie sama przez bezpośredni kontakt z daną firmą. We wrześniu tego roku miałam okazję być na Wyspach Kanaryjskich przez dokładnie 10 dni i były to najlepsze wakacje dla mnie jak i męża. Na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ znalazłam piękny apartament dla dwojga i na dodatek plażę mieliśmy bezpośrednio przy nim, więc to spory atut. Jak mam wspominać wakacje nad Morzem Bałtyckim to na plażę zawsze musieliśmy jechać samochodem.
saszaa

Re: Opinie Wakacje.pl S.A. Gdańsk

Post autor: saszaa »

My natomiast planujemy wypad do Sandra spa z dziećmi - jest to miejsce w Pogorzelicy, a więc nad morzem. Bardzo mi się ten hotel podoba, bo zapewnia komfortowe pokoje i wiele też udogodnień. A dwa, to też świetne lokum, bo jest blisko morza - także super.

ważność testamentu notarialnego
barry

Re: Opinie Wakacje.pl S.A. Gdańsk

Post autor: barry »

W sumie ja lubię podróżować, więc dlaczego nie. Dla mnie naprawdę fajną wartością dodaną będzie to, gdy miejsce, które odwiedzam, jest wyposażone w pomosty pływające producent na pewno jest wam znany. To coś sensownego, a dodatkowo możemy sobie to po prostu sprawdzić, że mamy własne sposoby na spędzanie czasu.

odkurzacze bezworkowe wodne
wakacjki

Re: Opinie Wakacje.pl S.A. Gdańsk

Post autor: wakacjki »

No dobrze , to jak Wam powiem, że naprawdę nie znam się na podróżowaniu, za to jestem świetna w prezentach, to co powiecie ? Chodzi mi o to. że dzieciom z ostatniej podrózy przywiozłam wzory do rysowania i są zachwycone/ Brawo ja. świetna ciocia i zapalona, niezmordowana podróżniczka.
ODPOWIEDZ