Kurtka na wiosnę

Miejsce na zabawne historie, żarty i luźne rozmowy. Pośmiejmy się i miło spędźmy czas.
Awatar użytkownika
Emir74
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2023, 11:44

Kurtka na wiosnę

Post autor: Emir74 »

Możecie polecić mi jakąś fajną, sportową kurtkę na wiosnę? Za ciepło już na zimową, a na taką lekką, typowo na letnie wieczory jeszcze zdecydowanie za zimno, dlatego przydałaby mi się taka typowa "przejściówka". Może jakaś fajna, sportowa kurtka softshell? Wiem, że są ostatnio dość popularne, co nie dziwi, bo wyglądają na naprawdę bardzo wygodne. :)
felicja93

Re: Kurtka na wiosnę

Post autor: felicja93 »

Jakie kurtki podobają się Wam najbardziej? Macie jakiś swoich faworytów, jeśli chodzi o sklepy? Ja na ten moment poszukuję czegoś na zimę.

__
zabudowa tarasu warszawa
Różowa

Re: Kurtka na wiosnę

Post autor: Różowa »

Wiosną 2024 na ulicach dominować będą kurtki przejściowe o luźnych, oversize'owych krojach, nawiązujące do stylu lat 90. Warto zwrócić uwagę na modele wykonane z ekologicznych materiałów, co jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie modą zrównoważoną. Informacje na temat tego trendu można znaleźć pod adresem https://miumag.pl/wear/jakie-kurtki-prz ... 2024-12711 co potwierdza, że projektanci coraz częściej sięgają po naturalne i odnawialne surowce.
ODPOWIEDZ