Susz CBD

Ciekawe fakty, interesujące pytania. Tutaj zaspokajamy swoją ciekawość świata :)
Awatar użytkownika
longin1980
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 4:46

Susz CBD

Post autor: longin1980 »

Witam serdecznie. Kto z was kupuje susz konopny CBD? Ostatnio przeczytałem kilka artykułów na temat prozdrowotnych właściwości konopi i zastanawiałem się czy sam nie spróbować. Nie wiem tylko gdzie najlepiej byłoby kupić susz właśnie. Widziałem oferty kilku sklepów internetowych i ceny są porównywalne. Wiecie może czy stacjonarnie jest taniej albo drożej? Chętnie się dowiem :P
Samir11

Re: Susz CBD

Post autor: Samir11 »

Susze cbd to ciekawy temat, sam stosuję je regularnie, pomagają się zrelaksować i są ogólnie przyjemne. Jeśli chodzi o działanie terapeutyczne to lepiej jednak skorzystać z olejków CBD, gdyż susze mają stosunkowo niskie stężenia kannabinoidów. Większość nie przekracza 3-4%. Do waporyzacji polecam susz konopny cbd CBweed, ale to raczej dla przyjemności. Jeśli chodzi o olejki to numer 1 to Medigold 10%, świetna jakość i bardzo dobra cena. Polecam stronkę konopne24 mają dużo ciekawych produktów i bardzo duży wybór oleju CBD, od różnych producentów.
ODPOWIEDZ